pouták

Servis a údržba - Provádíme kompletní servis autoklimatizace, včetně testu klimatizace (prevence závad). Výměnu či doplnění provádíme na plně automatickém přístroji s databází vozidel obsluhovaném speciálně vyškoleným personálem. Poskytujeme kompletní program pro plnění a doplnění autoklimatizace médiem R134. Kompletní servis autoklimatizace zahrnuje diagnostiku závady a její následné odstranění včetně výměny náhradních dílů a profesního poradenství. V rámci služeb kterými se staráme o čistotu klimatizovaného ovzduší nabízíme antibakteriální dezinfekci autoklimatizace ve dvou stupních.

Dezinfekce klimatizace - K odstranění nepříjemných zápachů vycházejících z Vaší klimatizace máme připraven kompletní program dezinfekce. Po uvedení vozu do běžného provozu se bez našeho přičinění na výparníku klimatizace hromadí vlhkost a následně bez našeho dalšího přičinění vznikají v těchto místech různé nebezpečné bakterie a plísně. Výparník je pro tyto mikroorganismy jedním z "nejpřitažlivějších" míst ve Vašem voze. Na výparníku klimatizace může být až 7x více bakterií než ve venkovním prostředí. Při spuštění klimatizace a ventilátoru jsou bakterie a mikroskopické plísně unášeny směrem do interiéru vozidla a následně vdechovány posádkou vozidla. Potíže se mohou projevit v podobě pálení očí, alergických reakcí, kašlání, pálení v oblasti krku. Usazování bakterií a vystavování se nepříznivým vlivům předejdete pouze kompletní dezinfekcí klimatizace.

Kompletní program dezinfekce klimatizace nabízí kompletní antibakteriální čištění na dvou různých úrovních. V obou případech s čištěním autoklimatizace doporučujeme vyměnit pylový filtr. (Pylový neboli kabinový filtr není zahrnut v ceně za dezinfekci)

Celkový interiér vozidla + výdechy: - Délka trvání 40 min.

950,- Kč vč. DPH při prvním čištění

750,- Kč vč. DPH při čištění druhého vozu (v rodině, nebo vaší firmě)

 

AIRCO-CLEAN® ULTRASONIC: Ultrazvukové čištění klimatizace.

 

Jde o netoxickou, nehořlavou, biologicky odbouratelnou čistící kapalinu na bázi vodných roztoků a moderních čistících prostředků, která odstraňuje mikroorganismy a dlouho chrání vaší klimatizaci před dalším znečištěním.

Na jakém principu ultrazvuk funguje?

Ultrazvuk je akustické vlnění o kmitočtu vyšším než 20 kHz. Pro čištění je nejrozšířenější používání kmitočtů v rozmezí 20 - 100 kHz.

Proč ultrazvuk čistí?

Velice zjednodušeně řečeno, má-li ultrazvuk dostatečnou intenzitu, vyvolává při průchodu kapalinou jev zvaný kavitace. Ta se projevuje intenzívním kmitáním částeček kapaliny a vznikem, a při opačné polaritě zánikem miniaturních bublinek o velikosti menší než je 5 mikronů. V jejich nejbližším okolí dochází k prudkému nárůstu teploty, tlaku a zrychlení. Tyto jevy velice agresívně narušují mechanickou vazbu znečištění na povrchu čištěného povrchu a ve spojení s vhodným čistícím médiem dochází k jejich odplavování.

Proč čistit ultrazvukem?

Čištění pomocí ultrazvuku má celou řadu výhod. Zejména je to rychlost čistícího procesu, neboť potřebná doba se zkracuje na jednotky, maximálně desítky minut. Pro ultrazvuk neexistují nepřístupná místa, stejně dobře vyčistí tvarově složité zařízení, jako je například výparník klimatizace tak i slepý otvor. Čištění probíhá ve většině případů bez demontáže částí přístrojové desky!

 

Příjemná vůně a čistý vzduch! Dlouho trvající účinek ošetření! Prostředí bez nežádoucích mikroorganismů!

 

Naše doporučení: Nečekejte na zápach z klimatizace. Pokud se u Vás již objevují potíže typu podráždění očí, pálení v krku nebo nutkání ke kašli, je nejvyšší čas provést dezinfekci okruhu. Obzvláště pokud jste alergik, či máte dispozice k alergickým projevům, nezanedbávejte toto doporučení. Pokud se u Vás tyto reakce neobjevují, myslete i na ostatní spolucestující, obzvláště pak na malé děti.
pict
Aktuální ceny pohoných hmot
Nafta                    

37.50

Natural 95             39.40

 

Propan-Butan 2 kg             149 Kč
Propan-Butan 10 kg           629 Kč
Propan-Butan 33 kg       2069 Kč
Propan 5 kg 339 Kč
Propan 11 kg          729 Kč
Propan 33 kg         2180 Kč
   
Nákup EUR  24 Kč/1 EUR

 

Autoservis Dřevčická 626/12 +420 777 660 449
Rychloservis Dřevčická 626/12 +420 777 660 449
Autopůjčovna  +420 777 660 449
Půjčovna přívěsů +420 776 604 419
Pojištění vozidel   +420 777 660 449
E-mail  autoservis  silhan@amodo.cz
Obsluha čerpací stanice +420 776 604 419
Non-Stop odtah  
E-mail čerpací stanice phm.drevcicka@amodo.cz

 

 

Amodo s.r.o.

©2024 | Powered on bubilegCMS v4.11L | Licence