pouták

Aktuálně hledáme do našeho týmu

"Obsluha Čerpací stanice - zástupce vedoucí"

 Datum:

- Nástup možný ihned, SPĚCHÁ!

Popis práce:

do zavedené čerpací stanice přijmeme obsluhu na denní provoz na krátký/dlouhý týden

Požadujeme:

- Řidičský průkaz sk. B, ostatní sk. jsou výhodou

- čistý trestní rejstřík

- Praxi v oboru prodeje min. 3 roky

- Spolehlivost, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

- Práci v maldém kolektivu na HPP

- Zázemí stabilní firmy

- Dobré platové podmínky (nástupní plat 15 000,-Kč

- Po zaškolení vyšší platové ohodnocení + výkonnostní bonusy až 20 000,-Kč

- Slevy pro zaměstnance na firemní zboží a služby

Náplň práce:

Nákup a prodej zboží, objednávání zboří, fakturace, spolupráce s autoservisem příjem výdej vozidel, obsluha půjčovny, práce s firemním webem a FB, sestavování směn.

Svoje CV zasílejte na auto@amodo.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na +420 6777 660 449.

pict
Aktuální ceny pohoných hmot
Nafta

37.50

Natural 95             39.40

Propan-Butan 2 kg             149 Kč
Propan-Butan 10 kg           629 Kč
Propan-Butan 33 kg       2069 Kč
Propan 5 kg 339 Kč
Propan 11 kg          729 Kč
Propan 33 kg         2180 Kč

Nákup EUR  24 Kč/1 EUR

Autoservis Dřevčická 626/12 +420 777 660 449
Rychloservis Dřevčická 626/12 +420 777 660 449
Autopůjčovna  +420 777 660 449
Půjčovna přívěsů +420 776 604 419
Pojištění vozidel   +420 777 660 449
E-mail  autoservis  silhan@amodo.cz
Obsluha čerpací stanice +420 776 604 419
Non-Stop odtah
E-mail čerpací stanice phm.drevcicka@amodo.cz

Amodo s.r.o.